• 1401/11/02 - 14:50
  • تعداد بازدید: 419
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

دوازدهمین نمایشگاه مادر، کودک و نوزاد برگزار می‌شود

بخش تخصصی دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، کودک و نوزاد به اسباب بازی اختصاص دارد که از تولیدکنندگان محصولات کودک و اسباب بازی برای حضور در این نمایشگاه دعوت شده است.

به گزارش دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی، «دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، کودک و نوزاد» روزهای دوم تا پنجم اسفند در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و بخش تخصصی این نمایشگاه به اسباب‌بازی اختصاص دارد.

این نمایشگاه توسط شرکت «میلاد نور» به‌عنوان کارگزار رسمی سازمان توسعه تجارت و در سه بخش جداگانه «بهداشتی و درمان»، «لوازم سیسمونی» ازجمله ملزومات اتاق خواب و پوشاک نوزاد و کودک و همچنین «اسباب بازی کودک» با رویکرد تخصصی و صادراتی در سالن‌های جداگانه نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

بر این اساس برگزارکنندگان نمایشگاه از تمامی تولیدکنندگان و فعالان عرصه تولید محصولات کودک و اسباب‌بازی برای شرکت در این نمایشگاه فرهنگی، تجاری و بازرگانی دعوت کرده‌اند.

بخش تخصصی اسباب‌بازی امسال با نظارت «دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی» و با هدف حمایت از تولیدکنندگان و ایجاد زمینه‌ای برای گسترش ارتباط‌های تجاری تولیدکنندگان ایرانی با بازارهای بین‌المللی و ایجاد بسترهای صادراتی برای حضور در نمایشگاه‌های خارج از کشور برگزار خواهد شد.

بر همین اساس دبیرخانه «دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، کودک، نوزاد»(MBC) و «بخش تخصصی اسباب‌بازی» امسال برنامه‌ها، کارگاه‌ها و نشست‌های ویژه‌ای را برای این رویداد حوزه کودک تدارک دیده است که از آن جمله می‌توان به برگزاری نشست‌های تخصصی با مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تسهیل روابط تولیدکنندگان و بخش خصوصی، «سازمان مالکیت معنوی» با محوریت چگونگی ثبت طرح‌های صنعتی و نشست و گفت‌وگو با مسئولان و کارشناسان در حوزه دریافت «ایران کد» اشاره کرد.

همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی از جمله کارگاه ITC توسط نمایندگان مستقر در «سازمان توسعه تجارت»، کارگاه ویژه «دریافت استانداردهای بین‌المللی» و «کارگاه آشنایی با اصول بیمه و مالیات در فرآیندهای تولید و صادرات» از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه در روزهای نخست اسفند ۱۴۰۱ است.

در همین حال از مسئولان مختلف وزارت‌خانه‌ها و سازمان‌هایی که در ارتقای کیفیت محصولات و تسهیل فرآیند صادرات نقش دارند و هیأت‌های تجاری کشورهای همسایه برای بازدید از این نمایشگاه دعوت به‌عمل آمده است.

دبیرخانه «دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، کودک و نوزاد» به‌منظور رزرو فضای نمایشگاهی از تمامی تولیدکنندگان و فعالان صنایع مرتبط با محصولات کودک، نوزاد و اسباب‌بازی دعوت کرده است به نشانی اینترنتی expo.miladfair.ir/mbc مراجعه و در این نمایشگاه ثبت‌نام کنند.

شرکت نمایشگاهی میلاد نور این نمایشگاه را با همکاری «سازمان توسعه تجارت ایران»، «صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری» و «دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی» با هدف حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و خلاق با توجه به شعار سال ۱۴۰۱ - تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین- برگزار می‌کند.

«دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، کودک و نوزاد» روزهای دوم تا پنجم اسفند ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

کلمات کلیدی

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت