• 1401/06/23 - 15:09
  • تعداد بازدید: 201
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پنجمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی برگزار می‌شود

پنجمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی برگزار می‌شود

پنجمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی از هفتم تا یازدهم شهریور برگزار می‌شود.

کامبیز آقایی مدیر پنجمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی، در گفت و گو با خبرنگار مهر، گفت: پنجمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی، با رویکرد حمایت از محصول ایرانی و کمک به رونق تولید و کسب و کار و با هدف برقراری ارتباط میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان حوزه اسباب‌بازی از ۷ تا ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ در کرج برگزار می‌شود.

وی افزود: در این رویداد، تولیدات اسباب بازی ایرانی با کیفیت، در گروه‌های کالایی: آموزشی و کمک آموزشی، فکری، فرهنگی هنری، رباتیک، عروسک و محصولات دانش بنیان، ثمره سرمایه گذاری و حاصل تفکر و فرهنگ ایرانی را در معرض دید مخاطبان قرار خواهند داد.

مدیر پنجمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی گفت: برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا ارتباط تولیدکننده و مصرف کننده بیش از پیش مستحکم‌تر و همچنین دستیابی به مهمترین ابزار بازاریابی و فروش در این نمایشگاه شکل مطلوبی بگیرد.

وی ادامه داد: کشوری می‌تواند در زمینه اقتصاد روبه رشد باشد که مردم آن کشور از تولیدکننده داخلی و به تبع آن از کالای داخلی حمایت کنند که این امر باعث رونق تولید و افزایش اشتغالزایی در کشور می‌شود که امیدواریم این نمایشگاه بعنوان یک الگوی مناسب با معرفی توانمندی‌های تولید داخلی بتواند در اثربخشی به این حرکت تأثیرگذار باشد.

آقایی گفت: استان البرز، با جمعیتی بیش از ۴ میلیون نفر، دارای ظرفیت‌های بالقوه اجتماعی، اقتصادی و سرمایه گذاری و نیروی جوان در بخش‌های گوناگون می‌باشد که این نمایشگاه تلاش خواهد کرد، بتواند نقش تأثیرگذار خود را برای توسعه روزافزون در بخش‌های مختلف به خوبی ایفا کند.

پنجمین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی، با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شورای نظارت بر اسباب بازی، دفتر صنایع ورزشی و خلاق وزارت صمت، شهرداری کرج و با حضور تولیدکنندگان صنعت اسباب بازی کشور، از ۷ تا ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ در مرکز نمایشگاهی باغ گل‌ها، واقع در بوستان چمران شهر کرج، برگزار می‌شود

کلمات کلیدی

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت