آیین نامه و شرایط دریافت مجوز پخش آگهی تبلیغات تلویزیونی

بازنگری 12/4/1401

دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی

 

  1. -            مجوز تبلیغات تلویزیونی

بر اساس تبصره 1 ماده 17 آیین نامه اجرایی شورای نظارت بر اسباب‌بازی مصوب جلسه 341 مورخ 18/7/79 شورای فرهنگ عمومی، تبلیغات اسباب‌بازی باید با مجوز دبیرخانه شورای نظارت انجام گیرد.

دریافت مجوز پخش آگهی تبلیغات تلویزیونی از طریق استعلام اداره کل بازرگانی سازمان صدا و سیما از دبیرخانه به وسیله مکاتبه و ارسال نمونه اسباب‌بازی، سرگرمی یا نرم افزار بازی رایانه‌ای به دبیرخانه به صورت فیزیکی میسر است.

  1. -          صدور مجوز تیزر

 دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی بر اساس نظر کمیسیون ثبت طرح و صدور مجوز در کمترین زمان ممکن، مجوز صادر می‌کند و در مواردی که موضوع پرونده پیچیدگی خاصی داشته باشد، پاسخ منوط به رأی کمیسیون یادشده خواهد بود.

تذکر1: نسخه‌ای از مجوز با دورنگار یا ایمیل در پاسخ به اداره کل بازرگانی سازمان صدا و سیما ارسال و نسخه اصلی برای ارائه به اداره یاد شده در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد.

  1. -         هزینه صدور مجوز تیزر

هزینه صدور مجوز تیزر تلویزیونی باید پس از تأیید دبیرخانه بر اساس (جدول تعرفه‌های خدماتی) باید توسط متقاضی پرداخت شود.

  • هزینه ثبت طرح و صدور مجوز تولید و صدور مجوز تیزر و سایر هزینه‌ها هر سال بر اساس مصوبه هیئت مدیره کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تعیین می‌شود.
  • کلیه هزینه‌ها باید به شماره حساب سیبا بانک ملی ایران، به نام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان) واریز و یا با دستگاه کارت‌خوان دبیرخانه پرداخت شود.

این آیین‌نامه به صورت سالانه توسط شورای نظارت بر اسباب‌‍بازی نسبت به مسائل روز، به‌روز رسانی خواهد شد.

این آیین‌نامه که در 3 بخش و 1 صفحه در تاریخ دوازدهم تیرماه 1401 در دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی مورد بازنگری قرارگرفت و تصویب شد. از این تاریخ این آیین‌نامه لازم الاجرا است.

دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی

 

فرم صدور مجوز تیزر اسباب بازی(الکترونیکی)

دانلود راهنمای دریافت مجوز تیزرتبلیغاتی


شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت