به نام خدای مهربان

نشریه 14008

آیین نامه و شرایط دریافت مجوز پخش آگهی تبلیغات تلویزیونی

بازنگری 12/4/1401

دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی

 

  1. -            مجوز تبلیغات تلویزیونی

بر اساس تبصره 1 ماده 17 آیین نامه اجرایی شورای نظارت بر اسباب‌بازی مصوب جلسه 341 مورخ 18/7/79 شورای فرهنگ عمومی، تبلیغات اسباب‌بازی باید با مجوز دبیرخانه شورای نظارت انجام گیرد.

دریافت مجوز پخش آگهی تبلیغات تلویزیونی از طریق استعلام اداره کل بازرگانی سازمان صدا و سیما از دبیرخانه به وسیله مکاتبه و ارسال نمونه اسباب‌بازی، سرگرمی یا نرم افزار بازی رایانه‌ای به دبیرخانه به صورت فیزیکی میسر است.

  1. -          صدور مجوز تیزر

 دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی بر اساس نظر کمیسیون ثبت طرح و صدور مجوز در کمترین زمان ممکن، مجوز صادر می‌کند و در مواردی که موضوع پرونده پیچیدگی خاصی داشته باشد، پاسخ منوط به رأی کمیسیون یادشده خواهد بود.

تذکر1: نسخه‌ای از مجوز با دورنگار یا ایمیل در پاسخ به اداره کل بازرگانی سازمان صدا و سیما ارسال و نسخه اصلی برای ارائه به اداره یاد شده در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد.

  1. -         هزینه صدور مجوز تیزر

هزینه صدور مجوز تیزر تلویزیونی باید پس از تأیید دبیرخانه بر اساس (جدول تعرفه‌های خدماتی) باید توسط متقاضی پرداخت شود.

  • هزینه ثبت طرح و صدور مجوز تولید و صدور مجوز تیزر و سایر هزینه‌ها هر سال بر اساس مصوبه هیئت مدیره کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تعیین می‌شود.
  • کلیه هزینه‌ها باید به شماره حساب سیبا بانک ملی ایران، به نام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان) واریز و یا با دستگاه کارت‌خوان دبیرخانه پرداخت شود.

این آیین‌نامه به صورت سالانه توسط شورای نظارت بر اسباب‌‍بازی نسبت به مسائل روز، به‌روز رسانی خواهد شد.

این آیین‌نامه که در 3 بخش و 1 صفحه در تاریخ دوازدهم تیرماه 1401 در دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی مورد بازنگری قرارگرفت و تصویب شد. از این تاریخ این آیین‌نامه لازم الاجرا است.

 


شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت